O nas

Na rynku kompleksowych usług energetycznych
jesteśmy od 2016 roku.

Specjalizujemy się nie tylko na instalacjach fotowoltaicznych, ale również na alternatywnych sposobach ogrzewania pomieszczeń - foliach grzewczych oraz nowoczesnych matach grzewczych. Realizujemy dużo projektów, więc mamy dostęp do dobrych
cen i marek.

O nas

Na rynku kompleksowych usług energetycznych
jesteśmy od 2016 roku.

Specjalizujemy się nie tylko na instalacjach fotowoltaicznych, ale również na alternatywnych sposobach ogrzewania pomieszczeń - foliach grzewczych oraz nowoczesnych matach grzewczych. Realizujemy dużo projektów, więc mamy dostęp do dobrych cen i marek.

Zarys domu

Fotowoltaika specjalnie dla Ciebie

Każda instalacja jest najpierw projektowana przez zawodowego architekta, by spełniać liczne wytyczne oraz oczekiwania klienta, a następnie montowana przez ekipę elektryków, specjalizujących się na montażu alternatywnych źródeł energii.

Agata Lewandowicz

mgr inż. architekt

Zawodowy i praktykujący architekt, 6 lat doświadczenia w branży fotowoltaicznej. Absolwent Politechniki Krakowskiej na Wydziale Architektury i Urbanistyki. Wykonuje profesjonalne projekty techniczne dla różnych typów ogrzewania, które spełniają warunki bezpieczeństwa i użyteczności. Przeprowadza audyty energetyczne i dobiera właściwe rozwiązania względem potrzeb i warunków pomieszczenia.

Arera pro PV

Nasza firma to 6 lat na rynku i około 900 zrealizowanych instalacji zarówno dla gospodarstw domowych, jak i rolnictw i firm. Projekt i realizacja wykonywane są przez ekspertów i liderów rynku. Konsultujemy, również, w kwestiach dofinansowania i kompletowania niezbędnych dokumentów. Wycenę robimy w ciągu jednego dnia.

Zapraszamy do kontaktu i wyceny!
e-mail: biuro@arera.pl
tel: 515 009 207 Agata,
515 009 206 Jan

Przykłady naszych realizacji

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas!
E-mail: biuro@arera.pl
tel: 574 289 990 Agata

Call Now Button