dla Biznesu

Wolna niezagospodarowana przestrzeń? Arera proPV zainstaluje dla Twojej firmy panele fotowoltaiczne lub nowoczesne ogrzewanie folią i matami grzewczymi!

Fotowoltaika dla Biznesu

Farma fotowoltaiczna potrafi przynieść w ciągu 30 lat około 4-5 mln. zysku. Farmy fotowoltaiczne w dzisiejszych systemach elektroenergetycznych pracują jako elektrownie zawodowe, sprzedając energię elektryczną do sieci lub bezpośrednio do odbiorcy. Jednak farmy to nie jedyne rozwiązanie na fotowoltaikę w biznesie.

Niezbędność zmniejszania kosztów oraz dysponowanie dużymi terenami jak dachy zakładów produkcyjnych, hal i magazynów skutkuje tym, że coraz więcej firm decyduje się na inwestycję w rozwiązania fotowoltaiczne.

Około 4% przedstawicieli sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw już zainwestowało w OZE, 8% - planuje. Jest to początek, ale z pewnością - przyszłość każdej firmy, i przewaga konkurencyjna dla tyk, kto decyduje się już dziś.

Skumulowana Moc zainstalowana w fotowoltaice w Polsce
stan na koniec 1 kw. 2020

Wykres

Źródło danych: instytut Energetyki Odnwialnej, Raport IEO Rynek fotowoltaiki w Polsce 2020, 07.2020

Program

Energia

Plus

Pożyczka do

80%

Wsparcie dla Twojego Biznesu

Dla przedsiębiorców istnieje również opcja wsparcia finansowego.

Ogólnopolski program “Energia plus” to pożyczka do 80% kosztów oraz dotacje w wysokości 50% dla inwestycji w technologie ORC.

Umów bezpłatny audyt

    Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas!
    E-mail: biuro@arera.pl
    tel: 574 289 990 Agata

    Call Now Button