dla Domu

Posiadasz dom jednorodzinny lub inne pomieszczenia, nadające się do instalacji fotowoltaicznej? Zbuduj samodzielność energetyczną i poznaj nowoczesne sposoby ogrzewania z Arera proPV!

Dom AreraHeatHouse

Dom produkujący energię

W ciągu ostatniej dekady moc zainstalowana fotowoltaiki (PV) wzrosła na całym świecie ponad 20-krotnie. W Polsce kontynuacja gwałtownego wzrostu instalacji fotowoltaicznych, nie patrząc na niekorzystne przepisy.

Nasz kraj jest dobrze nasłoneczniony, a ludzie cenią sobie niezależność i rozwiązania nowoczesne, dlatego instalacje fotowoltaiczne w domach jednorodzinnych powstają codziennie i będzie tak nadal.

Perspektywa domu, produkującego energię i będącego ośrodkiem niezależności jest przyciągająca jeszcze z jednego powodu - dofinansowanie. Liczne programy wspierające inicjatywy ekologiczne robią dość drogą instalację fotowoltaiczną bardziej przystępną i osiągalną dla każdego.

W Area, natomiast, pracujemy nad tym, by projekt był dostosowany do potrzeb klienta i zrealizowany na najwyższym poziomie profesjonalizmu.

Niezależność energetyczna

areraHEATHouse

Jeżeli dopiero budujesz lub projektujesz swój dom, polecamy projektowanie z nami całego ogrzewania w pakiecie AreraHEAT Home - fotowoltaiki, zasilającej ogrzewanie domu matami i folią grzewczą.

Oferujemy dobre ceny produktów oraz montaż pod klucz.

Umów bezpłatny audyt

    Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas!
    E-mail: biuro@arera.pl
    tel: 574 289 990 Agata

    Call Now Button